Baterie bidetowe

baterie bidetowe

Jak wybrać odpowiednią baterie bidetową?

To właśnie od samej baterii bidetowej zależy czy użytkowanie bidetu jest komfortowe. Jest ona niezwykle ważna i przed dokonaniem wyboru powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jej walory wizualne, ale także na parametry, które mają wpływ na jej długiem i bezawaryjne działanie. Bateria bidetowa powinna być wyposażona w ceramiczną głowicę, dzięki której będzie działała płynnie a także będzie przez długi czas bezawaryjna.

W razie problemów z głowicą można wymienić ją na nowa, bez konieczności zakupu całej baterii. Istotne jest też to, czy dany model przyczynia się do zmniejszenia zużycia wody. Najpopularniejsze są baterie, które na końcu wylewki mają perlator. Zadaniem jego jest napowietrzenie wypływającej wody oraz zwiększenie jej objętości.

W ofercie naszego sklepu znajdują się tylko baterie bidetowe, które zostały wykonane z dobrych materiałów i które cechuje najwyższa jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu! W razie pytań dotyczących danego modelu, sposobu montażu czy opcji transportu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

baterie bidetowe

Ile kosztuje bateria bidetowa wysokiej jakości?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Bateria bidetowa, która jest dobra może kosztować zarówno 300, jak i 1000 zł. Wszystko zależne jest od producenta a także od konkretnej kolekcji. Czasem u tego samego producenta baterie bidetowe różnią się znacznie ceną, w zależności od tego z jakiej są linii.

Oczywiście cena uzależniona jest także od materiałów z jakich zostały wykonane, w jakim są kolorze oraz od tego czy zostały wyposażone w zastosowania, dzięki którym można zmniejszyć zużycie wody czy w specjalne powłoki które chronią przed wieloma negatywnymi czynnikami a także sprawiają, że czyszczenie powierzchni jest bezproblemowe. Oczywiście czym więcej wszystkich technologii, tym kwota jaką musimy wydać na baterię jest wyższa. W ofercie naszego sklepu posiadamy baterię światowych marek, a także polskich, dobrych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

bateria bidetowa
baterie do bidetu
bidetowe baterie

Dlaczego warto posiadać Bidet?

Bidet jest urządzeniem, które pozwala utrzymać na najwyższym poziomie higienę osobistą. Urządzenia te są szczególnie popularne w krajach Bliskiego Wschodu, ale także na południu Europy. W Polsce trzeba przyznać, że także coraz częściej pojawiają się w domach Polaków. Produkty te nie kosztują dużo porównując je do chociażby desek czy misek myjących a tak samo dobrze spełniają swoje zadanie.

Podczas wyboru bidetu powinniśmy wziąć pod uwagę kolor ceramiki czy jej kształt, powinna ona korespondować z designem miski WC. Najkorzystniej jest kupić bidet z tej samej serii co miskę WC, będziemy mieli wtedy pewność, że te dwa elementy pasują do siebie idealnie.

Tak samo jest w przypadku baterii bidetowych. Najlepiej jest kupić całą serię od tego samego producenta, czyli baterię umywalkową, wannową/natryskową oraz bidetową. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór zarówno bidetów, jak i baterii do nich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!