Słupki łazienkowe Oristo

Oristo slupek lazienkowy 30 cm

To dodatkowe półki, które możesz poświęcić na przechowywanie czystych ręczników i szlafroków, a nawet piżam. Biel alpejska rozjaśni wnętrze każdej łazienki, i kolor wenge doda odrobinę przyjemna oraz kontrastu. Ich równa oraz wyszukana metoda świetnie robi się z szarością łazienkowej ceramiki. Koncern Oristo utrzymuje silną książkę na grupie lokalnych rynków lokalnych, oferując unikalne wartości wspomniane w rynku systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej. Jeżeli dobierzesz taki rodzaj, nie musisz kupować oddzielnie lustra ściennego i dzięki temu możesz zagwarantować zaoszczędzone pieniądze na następujące akcesoria łazienkowe.

Szafki łazienkowe z aktualnych kolekcji są dokonane z najostrzejszej wartości materiałów co umożliwia na długotrwałe użytkowanie. Zawiasy szafek zaopatrzone są w amortyzatory, co zwiększa komfort korzystania mebli. System soft-close inaczej nazywany cichym samodomykiem spowalnia zamykanie drzwiczek i trwa je do książce całkowicie zamkniętej.

Oristo slupek lazienkowy z koszem
Oristo slupki lazienkowe stojace

Opinie o łazienkowych słupkach Oristo

Do asortymentu są szafki w kolorze wenge, śliwa, dąb sonoma, biel alpejska matowy, czarny matowy, biały połysk, czarny połysk i olcha. Nie silna lekceważyć także barwy - białe meble łazienkowe to klasyka, która pokazuje prostota a swój styl estetyczny. Obecnie na bazarze występuje dużo producentów mebli łazienkowych.

Stanowią obecne meble modułowe natomiast z skłonnością możemy napisać z nich idealną, ergonomiczną meblościankę. To perfekcyjne krzesło do gromadzenia ręczników, przyborów do czystości, zapasów mydła czy papieru toaletowego i środków czystości. Możliwość zamontowania uniwersalnego kosza na brudną bieliznę. Korpus uczyniony z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej orzech grubości 18 mm.

Wysoka jakość polskich słupków łazienkowych Oristo

Klasyka naszych mebli przenigdy nie wyjdzie z mody. Szafki najtańsze na placu widoczne dla wszystkich, więc własna misja firmy.

Słupek łazienkowy lub wyższy do niego regał stojący to meble, jakie składają więcej miejsca do wyczerpania. System soft-close inaczej zwany cichym samodomykiem spowalnia zamykanie drzwiczek i żyje je do funkcji całkowicie zamkniętej. Proponujemy regały z niewielu alternatywami do wyboru: z szufladami, otwartymi półkami lub w sum zakrytymi. Łazienkę remontujemy niezwykle rzadko, dlatego meble łazienkowe muszą charakteryzować się starannym wykonaniem - dzięki owemu będą nam proponowały przez masa lat. Oferujemy szafki stojące do łazienki w dwóch innych kolorach zaś w klasie mix.

Oristo szafka lazienkowa slupek
slupek lazienkowy wiszacy Oristo
szafki lazienkowe slupki Oristo

Tanie słupki łazienkowe, dostępne od ręki!

Znacznie łatwy montaż, nawet dla laika. Oferta ma pełne zestawy mebli, które są przystosowane do siebie tonem także trybem czy same produkty. Oczywiście skutek nie jest pozbawiony wad. Proponujemy regały z kilkoma grupami do gatunku: z szufladami, otwartymi półkami bądź w pełnie zakrytymi. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS, dla całej ochrony.

Słupek łazienkowy stojący wysoki Oristo, szafka cechuje się najdoskonalszą klasą wykonania, fronty pozostał skończony z MDF-u. A dzięki temu, że firmą Oristo promowana stanowi ponad ceramika sanitarna, odbiorcy mogą więcej szybko skomponować odpowiednie wyposażenie dla łazienek. Dużo wyraźny montaż, nawet dla amatora.