Zdejmowanie klątw oraz uroków

Klątwa, to niszcząca energia magiczna nadawana do adresata w czasie odpowiedniego obrządku magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś źle życzy i ta fatalnie życząca postać bądź wynajęty przez nią specjalista wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej typ, długość trwania, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, zatem odciążenia się od tego gatunku energii następujących z klątw, zrealizowana przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, bowiem tego gatunku postępowanie może przynieść wzmożenie się działania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest stosownym sposobem na otrzymanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają najczęściej osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i występują w obliczu rozstania z partnerem lub przeczuwają, iż partner oddala się od nich i dążą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak odpowiednio można zrozumiale sformułować magię miłosną – jako rodzaj na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest właściwym sposobem na zdobycie czyjejś miłości? To zdobycie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to wykonanie czegoś nieprawdziwego, co dalekie jest od miłości a uchodzi bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A gdy go nie zdobędziemy, trzeba pozwalać, by ta osoba odeszła. Na nas też gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie zakończy, i realne szczęście, które będzie nieziemskie w swój prosty sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obyczaju czy zaklęcia.

Najintensywniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu powstają rozmaite niekorzystne zdarzenia: wątpliwe przypadki okoliczności, sytuacje, w których stale ponosimy krzywdy, także materialne jak i niematerialne, poczucie, iż przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu przejść, wszystkie dążenia spełzają na niczym, wyszukujesz miłości i stale osiągasz zawodu. Bywa, iż całe lata jesteśmy w takim stanie, uznając, iż tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to przewodzenie energią w różnych celach. Jedynie zamiary mogą być wielorakie i rodzaj wykorzystania energii. Stosuje się więc, że jeśli ktoś ma niecne cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zdolność blokowania innym ludziom, jednakże cyklicznie praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Ocena, która często zezwala na poznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego zamierzam jej zaszkodzić, czy mam takie przywilej, co z tego przyjdzie dla mnie oraz dla innych? Praktyczne praktykowanie magii, to zręczność rozkwitu na każdej względnej platformie etycznej i moralnej również, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, wydarzeń, że zbędne są jakieś działania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Nasza www czarna magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

Author: Zbigniew

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *