Modna Zima

Choć pogodna aura na zewnątrz trwa w najlepsze, warto już teraz zadbać o odpowiednią garderobę na nadchodzącą Zimę. Wygoda naszych stylizacji powinna być oczywiście najważniejszym kryterium naszego wyboru, ale warto też zwrócić uwagę na aspekt wizualny.

Głownym trendem są motywy zwierzęce. Możemy je zawrzeć pod postacią wełnianego płaszcza w kocie cętki, albo w postaci sztucznego futra. Na wybiegach królowały także torebki uszyte z materiału imitującego skórę węża. Innym modnym motywem, który można wykorzystać w okryciu wierzchnym jest krata. Warto wybrać oversizowy płaszcz w dość wyrażny wzór kraty i zestawić go z ciepłymi martensami. A skoro już przy butach jesteśmy, na nadchodzącą Zimę należy zaopatrzyć się w długie kozaki sięgające ponad kolano. Jest to najgorętszy trend tego sezonu, warto więc rozejrzeć się po sklepach w celu znalezienia na nie dobrej okazji. Bo jak wiadomo, na butach nie warto oszczędzać.

Następny trend łamie stereotypy, że ubierając się modnie nie da się ubrać wygodnie. Projektanci proponują nam swetry z sięgającymi po samą brodę golfami. Przy wyborze wzoru i faktury mamy pełną dowolność wyboru. Dobrze jest jednak zwrócić uwagę, że falbanki znów wracają do łask.

Nadchodząca Zima zapowiada się więc bardzo interesująco, biorąc pod uwagę obowiązujące trendy.

Koszulki z nadrukiem Kraków na http://ideashirt.pl/wiecej/adres-do-zwrotow-w-krakowie – sprawdź.

11 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *